Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Roosta Catering

Kvaliteetne toitlustus on iga ürituse loomulik osa. Roosta Catering hoolitseb selle eest, et teie peolaud oleks rikkalikult kaetud ning kogu väljapanek mõjuks ühtse ja stiilse tervikuna. Meie toidud on silmale ilusad vaadata ja pakuvad suurepäraseid maitseelamusi. Menüü koostamisel arvestame alati teie soovidega, ürituse iseloomu ja toimumise kohaga. Tasemel teenindus lubab teil keskenduda üritusele, nautida seltskonda ja suurepärast toitu.

Sõltumata üritusest, mida planeerite, saame alati teile abiks olla:

  • aitame valida sobiva menüü ja joogid
  • soovitame serviisi, aitame valida lauad, toolid ja katted
  • organiseerime vajalikud teenused teile sobivas kohas

Meie meeskonna oskused on hinnatud nii riigiasutustes kui eraklientide seas. Teeme koostööd erinevate linna- ja maavalitsustega, meie klientide seas on teiste hulgas näiteks Eesti Vabariigi Välisministeerium ning välisesindused Helsingis, Moskvas ja Peterburis. Täpselt sama edukas on meie koostöö ettevõtetega ja eraisikutega.

Kõik teie erisoovid on meie jaoks põnevaks väljakutseks. Oleme oma ala professionaalid, kes kvaliteedi arvelt kokku ei hoia, kuid hinnakujunduses oleme paindlikud. Teeme teile parima pakkumise, kui võtate meiega ühendust telefonil +372 525 6699 või meili teel catering@roosta.ee