Elbiku, Lääne-Nigula vald » +372 525 6699 roosta@roosta.ee » Broneeri »

Kolm muusikaõhtut + kolmekäiguline õhtusöök

Sügisel me hoogu maha ei võta. Avame hoopis väikese kontsertsarja koos armastatud Eesti muusikutega. Lisaks suurepärasele meeleolumuusikale katame õhtuks lauad kolmekäigulise õhtusöögiga, mille panevad kokku Roosta Resto kokad.

Üles astuvad

5. oktoobril kell 19.00 toimunud
Hanna-Liina Võsa

Hanna-Liina Võsa ja kitarrist Kalle Pilli sügisromantiline ja kaasahaarav kontsert Eesti heliloojate loominguga. Kõlavad laulud Kustas Kikerpuu, Uno Naissoo, Ülo Vinteri, Valter Ojakääru ja teiste meistrite sulest. 

 

16. november kell 19.00 toimunud
Marko Matvere ja Peep Raun kontserdiga ”Mulle meeldib maa!”

Kontsert vanadest merelauludest-ballaadidest koos jutuga purjelaevanduse kuldajast.

Purjelaevanduse hiilgeajaks loetakse 16-20 sajandit. Sel perioodil toimetasid raapurjede all sõitvad laevad kaupu ja väljarändajaid kõikidesse maailmajagudesse. Sellest perioodist pärineb ka merelaulude traditsioon – shanty, millest omakorda arenes tänapäevane, meile nii armas merelaul. Purjelaevade ajastu lõpetas aurumasina täiustamine ning lõpliku hoobi andis sisepõlemismootori kasutuselevõtt. Kõige ilusamad, romantilisemad ja lõbusamad laulud on tänapäeva jõudnud 19. sajandist. Kõik armastatumad mereromantikud-laulukirjutajad toetuvad oma loomingus sellele pärimusele. Laevad olid siis puust ja mehed rauast.

 

30. november kell 19.00 välja müüdud!
instrumentaalansambel C-JAM

Neli meest, neli tooli, neli tšellot ja kaunis ning meeliköitev muusika.

Tšellokvartett C-JAM on unikaalne kooslus meestest, kes ei karda avardada piire ja püstitada endale enneolematuid väljakutseid. Et nautida fantastilist muusikat, mille iga sõõm on ülimalt väärtuslik, peab seda oma kõrvaga kuulma ja oma silmaga nägema.

Kavasse on valitud kirev bukett teoseid maailma erinevate stiilide ja aja muusikast – repertuaari kuulub teoseid sellistelt heliloojatelt nagu Händel, Brahms, Wagner, Popper, Lloyd Webber, Johann Strauß, Lennon/ McCartney, Anderson/ Ulveus,Rein Rannap, Valgre jne ning seadeid ansamblite Bon Jovi, AC/DC, Boney M., Status Quo, Abba, Procol Harum, Queen, Billy Joel, Alice Cooper, ELO, Guns’n’Roses repertuaarist.

Koosseisu kuuluvad:
Pärt Tarvas
Levi-Danel Mägila
Margus Uus
Tõnu Jõesaar

 

* Õhtusöögi menüü koostamisel

 

* Majutuse erisoodustus -30 % kehtivast hinnakirjast

Küsi lisainfot: roosta@roosta.ee või 525 6699